Wolfteam’de büyük final heyecanı başlıyor

6243

Netmarble Türkiye, Türkiye ’nin en popüler bilgisayar oyunlarından biri olan Wolfteam için düzenlediği 2017 Türkiye Kupası ’nın son perdesini gerçekleştiriyor. Gaming Istanbul 2017 Wolfteam Şampiyonası ile birlikte başlayan sezon Wolfcity turnuvalarıyla 8 şehri gezdikten sonra Wolfteam tarihinin en ihtişamlı finaline tanık olmaya hazırlanıyor.

Turnuvalar 8 şehirde düzenlendi

Türkiye ’de 7 yıldan fazla bir süredir oyun severler kadar büyük bir tutkuyla oynanan Wolfteam oyuncularının sayısı her geçen gün daha da artıyor. Bu ilgiyi yerine getirmek amacıyla Netmarble Türkiye, Bursa, Gaziantep, Ankara, Adana, Antalya, Kayseri, İzmir ve İstanbul elde etmek üzere 8 şehirde Wolfteam Türkiye Kupası 2017 kapsamında Wolfcity Turnuvası düzenledi.

En iyi Wolfteam ’ciler kazanacak

Netmarble EMEA Genel Müdür Yardımcısı Aras Şenyüz, Netmarble olarak Türkiye ’de gençlere Espor aracılığıyla istihdam sağlamayı amaçladıklarını söyleyerek, Wolfteam oyununda Espor anlamında son 2 yılda büyük değişimler yaşandığını, bu değişimlere oyuncuların çok kısa sürede ahenk sağladığını ve oyuncuların beklentilerini yerine getirmek için fantastik bir final organizasyonu yapacaklarını belirtti. Wolfteam ’de Espor heyecanının irtifa noktasının yaşanacağı bu finali herkesi izlemeye davet eden Aras Şenyüz “Wolfteam Türkiye Kupası finalinde yarışacak olan, sezon boyunca en iyi 2 performansı bildiren HWA Gaming ve Galakticos takımlarına başarılar diliyorum. Böyle bir organizasyon gerçekleştirecek olmaktan nedeniyle heyecanlıyız. Bütün Espor tutkunlarını 30 Eylül Cumartesi günü Uniq İstanbul sahnesine misafir etme ediyorum.”

HWA Gaming ile Galakticos espor kulüplerinin yarışacağı Wolfteam Türkiye Kupası Finali, 30 Eylül Cumartesi günü saat 14.00 ’te başlayacak. Turnuvayı izlemek isteyenler biletleri Biletix ’deri Goblincon İstanbul Cumartesi günü için alabilir. 

Basın Bülteni
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.