Müzik Keyfini Doyasıya Yaşamak Artık Mümkün

117

Müzik Keyfini Doyasıya Yaşamak Artık Mümkün

 

Youtube İle Aralıksız Müzik Keyfi

Tüm dünya üzerinde her yaştan insanın her gün kullandığı başka bir platform daha yoktur. Youtube bu konuda en çok tercih edilen ve en sık kullanılan video oynatma ve müzik çalma altyapısına sahiptir ve tüm kullanıcılar tarafından oldukça sevilmektedir.

Youtube İçeriği Oldukça Zengin

Son dakika haberlerinden en yeni çıkan şarkılara, en eski olaylardan en derin sırlara kadar hemen her şeyin paylaşıldığı bir platform olan youtube, hitap ettiği kitlede bir sınırlamaya gitmeden internet erişiminin bulunduğu her yerde bütün kullanıcılarının aradıklarını bulmasını sağlamaktadır. Sağladığı bu benzersiz deneyimin yanı sıra mp3 dönüştürücü siteleri gibi çeşitli hizmetlerin kullanılmasına da olanak vermektedir.

Video Kayıtlarını Ses Kaydına Dönüştürme Hizmeti

Bu hizmet sayesinde youtube üzerinde dinlediğiniz bir şarkıyı mp3 şeklinde dinleme olanağına sahip olursunuz. Youtube mp3 dönüştürücü servisleri genellikle youtube da videonun oynatıldığı linkin kopyalanıp dönüştürme hizmeti sağlayan programın kutucuğuna yapıştırılması ve dönüştürme işlemini başlatan tuşun tıklanması şeklinde hizmet sağlamaktadır. Bu işlem sayesinde video dosyası ses dosyasına dönüşmüş olur. Sonrasında bu ses dosyaları cihaza indirilerek mp3 olarak dinlenebilir.

Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Neredeyse bütün ses videoları üzerinde işe yarayan bu hizmet bazen de sorun çıkarabiliyor. Örneğin telif hakları ile ilgili bir kısıtlama ya da yasaklamadan kaynaklanan bir engel yüzünden bazı içeriklerin bu yollarla dönüştürülmesi mümkün olamıyor. Aynı zamanda 20 dakikayı geçen içerikleri dönüştürmek de maalesef mümkün olamıyor.

 Yönetici


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.