GIGABYTE Aero 14 Satışa Sunuldu

287

Tayvan merkezli bilgisayar donanımları üreticisi GIGABYTE ’ın mayıs ayında duyurduğu ve kısa zaman sonradan Computex 2016 etkinliğinde sergilediği oyunculara özel dizüstü bilgisayar Aero 14 satışa sunuldu.

Şimdilik Amerika ’da listelenen oyuncu odaklı bilgisayar için 1.599 dolar fiyat belirlendi. Bu fiyat Aero 14 ’ün Nvidia GeForce GTX 970M (3GB GDDR5), altıncı cins Intel Core i7 6700HQ, 16GB hafıza ve 512GB SSD paketini bir arada sunan modeli için.

Yeşil, siyah ve turuncu renk seçeneklerine sahip Aero 14, geleneksel oyuncu bilgisayarlarına tarafından daha ince ve hafif bir kasa eşliğinde karşımıza çıkıyor. Mahsul 19.9 mm kalınlığında ve 1.9 kg ağırlığında.

Ilave olarak kasa içerisinde 94.24Wh kapasiteli bir pil yer alıyor. GIGABYTE ’ın iddiasına göre laf konusu batarya 10 saate yakın dilekçe süresi sunuyor. 

Windows 10 Home işletim sistemiyle çalışan bilgisayar çözümünde 14 inç büyüklüğünde Quad HD çözünürlüklü IPS ekran yer alıyor. Kablosuz temas tarafında 802.11ac WiFi ve Bluetooth 4.1 bağlantılarına sahip olan mahsul üstünde bir adet USB Type-C, üç adet USB 3.0 ve SD kart okuyucu temas girişleri mevcut.

Microsoft Surface Dünyaya Açılıyor

Microsoft Surface Dünyaya Açılıyor

Microsoft Surface Pro 4 ve Surface Book dünya piyasalarında irtifa göstermeye başladı. Yoğun alaka…

Video çıkışı içinse bilgisayar üzerinde HDMI 2.0 ve Ufak DisplayPort mevcut. Son olarak Aero 14 ’te 1.5W gücünde iki adet hoparlör ve HD kamera yer alıyor.

:: GIGABYTE Aero 14 ’ün fiyatı ve özellikleri hakkında ne düşünüyorsunuz?
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.