Battlefield 5'in içerisinde gerçek para kullanabileceksiniz

Battlefield 5’in içerisinde gerçek para kullanabileceksiniz

63

Geride bıraktığımız günlerde yapılan tanıtımla oyuncuların karşısına çıkan yeni Battlefield 5 hakkında ilgi çekici bilgiler gelmeye devam ediyor. Açıklanan yeni bilgiye göre Battlefield 5‘te oyun içinde gerçek para kullanabileceğiz. Premium bir para birimi olacağı belirtilen Battlefield 5’te, gerçek parayı bu para birimine dönüştürebiliyoruz. Bu para birimi sayesinde ise oyunda yer alan kozmetik içeriklere ulaşabiliyoruz.

Battlefield 5’te gerçek para kullanılacak

Özelleştirmenin oldukça fazla olacağı Battlefield 5’te, kozmetik ürünlerin buna paralel olarak oyunda fazlaca yer edeceğini söyleyebiliriz. Bunun yanında oyunda lootbox sisteminin de farklı bir şekilde karşımıza çıkacağını belirtelim. Battlefront 2‘nin aksine Battlefield 5’te bulunan lootboxlar, sadece kozmetik ürünler barındıracak. Ayrıca çoğu Battlefield oyununda bulunan Premium Pass sisteminin yeni oyunda bulunmaması, oyuncuları sevindirdi.

Oyuna sonradan çıkacak olan tüm içeriklerin ücretsiz bir biçimde sunulması bekleniyor. Bakalım DICE ekibi, yeni oyunda ne gibi sürprizler hazırladı. Oynanış yapısı anlamında bireyselliği bırakıp takım oyununa kayan yeni Battlefield, muhtemelen yine satış anlamında Call of Duty’nin altında kalacaktır.