TaleWorlds Entertainment Steam geliştirici sayfası açıldı

TaleWorlds Entertainment Steam geliştirici sayfası açıldı

56

Mount & Blade serisiyle bilinen yerli ve milli oyun firması TaleWorlds Entertainment, Mount & Blade oyunlarıyla tüm dünyaca bilinen oyun firmalarından biri haline geldi. Mount and Blade serisinin son oyunu Mount & Blade II: Bannerlord’un yapım süreci devam ederken, Talewrolds’un Steam geliştirici sayfası açıldı.

TaleWorlds Entertainment steam geliştirici sayfasını açtı

 Oyuncular TaleWorlds’ün Steam geliştirici sayfasını takip ederek stüdyonun geliştirmekte olduğu oyunlar hakkında bilgi alabilecekler. İsteyen oyuncular e-posta aboneliği yaparak yapımcı firmadan son bilgileri mail yoluyla da alabilecekler.

Geliştirici sayfasınıda stüdyonun farklı türdeki oyunları, indirilebilir içerikleri, çok satan veya yeni çıkan oyunları gibi pek çok bilgi tek bir sayfada görülebilecek. Böylece TaleWorlds takipçileri, stüdyonun en güncel çalışmalarını görebilecekleri gibi gözden kaçırdıkları veya daha önce denemedikleri oyunları da bu sayfada bulabilecekler. Firmanın geliştirici sayfasını takip eden oyuncular, firmanın oyuncularına gelen indirimlerden de haberdar olabilecek. Geliştirici sayfasındaki “İndirimler” sekmesi altında stüdyonun o anda sunduğu tüm indirimleri görmek mümkün. Steam’in Beta aşamasında olan geliştirici sayfalarına abone olan oyuncular, takip ettikleri stüdyolarla ilgili güncellemeleri ve indirimleri Steam ana sayfasında da daha sık görecekler. TaleWorlds Entertainment’in Steam geliştirici sayfasına buradan abone olabilirsiniz.

TaleWorlds Entertainment Steam geliştirici sayfası açıldı
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.