Yayın ve Yasal Bilgiler

Bizimtek; Oyun ,teknoloji ,eSpor ,sinema,mobil haber ve inceleme sitesi 01.08.2015 tarihinde kurularak yayına hayatına merhaba demiştir.Sitemizde görev alan editörler tarafınca konular açılmaktadır.Editörlerimize iletilen ” Haberler” iç yazar ve dış yazarlardan gönderilir olmakta ve yazıların sorumlulukları paylaşımcılar tarafından kabul edilmektedir.

YAYIN İLKELERİ

Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlar yaparak Basın Ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir. Portalımızda yayınlanan haberler ve makaleler, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılardan ve yorumlardan yazarlar/editörler sorumludur. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. www.bizimtek.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.

YASAL BİLDİRİMLER

Haber portalımız hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan, haberin gerçekliğinden şüphe eden ve telife konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri, meslek birlikleri mail@bizimtek.com adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz tarafımızdan incelenecek ve ihlal olduğu düşünülen içerikler 3 gün içinde sitemizden kaldırılacaktır.

PRIVACY POLICY

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the bizimtek.com. However, sometimes the bizimtek.com uses third parties to process your information. bizimtek.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the bizimtek.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the bizimtek.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the bizimtek.com and its services. When you use bizimtek.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the bizimtek.com cookies section of our full Privacy Policy.